Belkin wprowadza do sprzedaży zestaw czyszczący dla słuchawek AirPods

Łukasz Bernaczyk   2 grudnia 2022

Znany producent akcesoriów, firma Belkin, wprowadziła właśnie do sprzedaży ciekawą nowość – zestaw czyszczący dla AirPods, pozwalający pozbyć się zanieczyszczeń, w tym woskowiny usznej, ze słuchawek Apple.

berrolia

Belkin – zestaw czyszczący do AirPods

Zestaw czyszczący od Belkina przeznaczony jest do czyszczenia słuchawek AirPods 1. gen., AirPods 2. gen. oraz AirPods 3. generacji, czyli do wszystkich bezprzewodowych słuchawek Apple nieposiadających silikonowych nakładek, które przy okazji chronią same słuchawki przed bezpośrednim kontaktem z woskowiną uszną.

Belkin informuje, że woskowina jak i inne zanieczyszczenia uszne mogą wpływać na jakość odtwarzanego dźwięku, a sprzedawany zestaw pozwala na usunięcie nawet 99% tych zanieczyszczeń.

W skład zestawu wchodzą:

  • ściereczka z mikrofibry
  • płyn rozpuszczający woskowinę uszną
  • szczoteczka z zaokrągloną główką
  • żel czyszczący

Mimo że płynu wystarczy na kilka zabiegów czyszczących, zestaw jest raczej jednorazowego użytku, o czym świadczy komunikat informujący, że płyn czyszczący po otwarciu jest zdatny do użytku przez 2 godziny.

Zestaw czyszczący dla słuchawek AirPods (1., 2. i 3. gen.) dostępny jest obecnie wyłącznie w sklepie internetowym Belkin za 14,99 $, co przy obecnym kursie dolara daje nam cenę niespełna 70 zł.

Prawdopodobnie w najbliższym czasie zestaw ten trafi do szerokiej dystrybucji i będzie go można nabyć w większej ilości sklepów internetowych, jak i stacjonarnych, także w Polsce.

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: