Pobierz świetne tapety z kolorowymi “rentgenami” iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max

Łukasz Bernaczyk   2 grudnia 2022

Tydzień temu prezentowaliśmy Wam zbiór wyśmienitych tapet z kolorowymi “zdjęciami rentgenowskimi” iPhone’ów 14 i 14 Plus od znanego tapeciarza kryjącego się pod pseudonimem Basic Apple Guy. Dziś pora na takie same tapety x-ray, lecz przedstawiające wnętrze iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max.

Tapety można oczywiście ustawiać na każdym modelu iPhone’a.

berrolia

Kolorowe rentgeny iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max

Osobom często zmieniającym tapety na swoich iPhone’ach nie trzeba chyba przedstawiać tapeciarza o pseudonimie Basic Apple Guy. Grafik ten przygotował świetne tapety wykonane na podstawie zdjęć dostarczonych przez iFixit.

Pierwszy zbiór “rentgenów” iPhone’ów 14 oraz iPhone’ów 14 Plus znajdziecie u nas pod tym linkiem. Tymczasem dzisiaj pora na drugi zbiór z tapetami wykonanymi dokładnie tą samą techniką, lecz z wnętrznościami iPhone’ów 14 z linii “pro”, czyli iPhone’ów 14 Pro oraz iPhone’ów 14 Pro Max we wszystkich wersjach kolorystycznych.

iPhone 14 Pro –  głęboka purpura

Pobierz

 

iPhone 14 Pro Max –  głęboka purpura

Pobierz

 

iPhone 14 Pro –  złoty

Pobierz

 

iPhone 14 Pro Max –  złoty

Pobierz

iPhone 14 Pro –  srebrny

Pobierz

 

iPhone 14 Pro Max –  srebrny

Pobierz

 

iPhone 14 Pro  –  gwiezdna czerń

Pobierz

 

iPhone 14 Pro Max –  gwiezdna czerń

Pobierz

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: