ENGO 2 – okulary wyświetlające informacje z Apple Watcha już w sprzedaży

Łukasz Bernaczyk   16 grudnia 2022

W internetowej sprzedaży zadebiutował nowy produkt współpracujący z zegarkami Apple Watch – ENGO 2 to nowe okulary przeznaczone głównie dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Wyjątkowe w nich jest to, że okulary mają wbudowany wyświetlacz Head-Up, pozwalający w czasie rzeczywistym wyświetlać dane z Apple Watcha, takie jak chociażby tętno, przebyty dystans czy prędkość.

berrolia

ENGO 2 – sportowe okulary z wyświetlaczem Head-Up

ENGO 2 z pewnością będą nie lada gratką dla każdego sportowca – gadżeciarza. Z zewnątrz ENGO 2 wyglądają jak tradycyjne, sportowe okulary, jakich dziesiątki znajdziemy w sklepach sportowych.

Wyjątkowość tych okularów kryje się wewnątrz – ENGO 2 naszpikowane są elektroniką, która pozwala na działanie ich największej zalety, czyli wbudowanego wyświetlacza Head-Up przenoszącego dane z zegarka Apple Watch (a także zegarków Garmin i Suunto) w czasie rzeczywistym na lewy okular ENGO 2.

Takie rozwiązanie pozwala sportowcom na podgląd “na żywo” parametrów treningu, bez konieczności podnoszenia ręki, czy też w najgorszej opcji – przerywania aktywności sportowej.

Okulary są dostępne w sklepie internetowym producenta w dwóch rozmiarach oraz w dwóch kolorach (czarnym i białym). W zestawie, oprócz okularów, znajdziemy miękkie i twarde etui, przewód do ładowania z końcówką magnetyczną, ściereczkę z mikrofibry oraz pasek.

Cena takiego zestawu to 329 dolarów amerykańskich.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: