“Witaj, słońce!” – Apple prezentuje nową wersję iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus

Tomek Czech   7 marca 2023

“Witaj, słońce!” – pisze Apple w swojej dzisiejszej informacji prasowej ogłaszającej wprowadzenie na rynek iPhone’a 14 i 14 Plus w nowym, żółtym kolorze.

berrolia

iPhone 14 i 14 Plus w kolorze żółtym

Piękny, żółty kolor wykończenia uzupełni rodzinę modeli, które wyróżniają się niesamowitą wydajnością baterii, zaawansowanym systemem dwóch aparatów do rejestrowania zdjęć i filmów profesjonalnej jakości oraz przełomowymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak Alarmowe SOS przez łącze satelitarne i Wykrywanie wypadków – pisze Apple.

Przedsprzedaż iPhone’a 14 i 14 Plus w kolorze żółtym rusza w najbliższy piątek, 10 marca o godzinie 14:00 polskiego czasu, a do regularnej sprzedaży nowa wersja kolorystyczna wejdzie we wtorek, 14 marca.

Cena iPhone 14 i 14 Plus w kolorze żółtym jest taka sama, jak pozostałych modeli: iPhone 14 w podstawowej wersji 128 GB kosztuje 5199 zł (w promocji nawet za 4407 zł), a iPhone 14 Plus w wersji 128 GB – 5899 zł (w promocji nawet za 5098 zł).

iPhone to urządzenie, które użytkownicy uwielbiają i na którym mogą polegać na co dzień, bez względu na to, co robią. Teraz do rodziny tych urządzeń dołączają nowe, żółte wersje iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus – oświadczył Bob Borchers, wiceprezes Apple w pionie Worldwide Product Marketing.

Bezprecedensowa wydajność baterii, lekka konstrukcja, profesjonalne funkcje w zakresie zdjęć i wideo, przełomowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak Alarmowe SOS przez satelitę, a także wszystko to, co iOS 16 ma do zaoferowania, sprawiają, że iPhone 14 stanowi doskonały wybór dla wszystkich osób szukających nowego iPhone’a – dodał.

Apple ogłosiło też wprowadzenie czterech nowych kolorów silikonowego etui do wszystkich modeli iPhone’a 14: słoneczny, moro, czysty błękit i fiolet irysa.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: