ChatGPT już teraz na Twoim Apple Watchu

Łukasz Bernaczyk   12 kwietnia 2023

Chatbot ChatGPT od firmy Open AI szturmem zdobywa rynek technologiczny na całym świecie. Dzięki aplikacji Petey już teraz możesz używać tej technologii bezpośrednio na swoim Apple Watchu.

berrolia

Petey, czyli ChatGPT dla Apple Watch

Bazujący na technologii przetwarzania języka naturalnego (NLP), sprzężonej z sztuczną inteligencją, ChatbotGPT od firmy Open AI daje znacznie większe możliwości niż którykolwiek asystent głosowy, wliczając w to Siri, Google Assistant czy Alexę od Amazonu.

Dzięki aplikacji Petey użytkownicy Apple Watchy mogą teraz korzystać z ChatGPT bezpośrednio na swoim zegarku. Pytania i polecenia do chatbota można wpisywać lub dyktować słownie.

Apka Petey posiada swoją komplikację, którą możemy dodawać do różnych tarczy zegarka, dzięki czemu korzystanie z ChatGPT jest znacznie prostsze i szybsze.

Wiemy już, że Apple pracuje nad nową wersją Siri wykorzystującą tą samą technologie (NLP), co ChatGPT, jednak obecnie korzystanie z apki Petey na Apple Watchu pozwoli uzyskać znacznie lepsze rezultaty niż używanie w tym celu Siri.

Aplikacja Petey dostępna jest do pobrania w App Store pod tym linkiem w cenie 19,99 zł. Do jej poprawnego działania wymagany jest system watchOS 9, co oznacza, że zainstalujemy ją na Apple Watch Series 4 i nowszym.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: