Pobierz fantastyczne tapety w stylu Van Gogha, stworzone przy użyciu AI (iPhone, iPad, Mac)

Łukasz Bernaczyk   21 kwietnia 2023

Niezawodny AppleBasicGuy postanowił sprawdzić, jak wyglądałyby tapety z różnych wersji systemu macOS, gdyby malował je sam Van Gogh. W tym celu zwrócił się o pomoc do sztucznej inteligencji, a rezultaty w postaci tapet dla Maca, iPada oraz iPhone’a znajdziecie poniżej.

berrolia

Tapety Van Gogh – iPhone, iPad, Mac

Pana o pseudonimie AppleBasicGuy raczej przedstawiać nie trzeba. Tym razem ten grafik-hobbysta skrzyżował oryginalne tapety z różnych systemów macOS (Lion, Mountain Lion, El Capitan oraz Big Sur) z impresjonistycznym stylem Van Gogha.

Do wykonania tej krzyżówki użył sztucznej inteligencji w postaci Midjourney, której wydawał określone polecenia i po wielu próbach oraz ostatecznej obróbce w Pixelmatorze Pro powstały fantastyczne dzieła, które możecie pobrać poniżej.

BIG SUR TAKE II

Pobierz dla Maca

Pobierz dla iPada

Pobierz dla iPhone’a

THE STARRY MOUNTAIN LION

Pobierz dla Maca

Pobierz dla iPada

Pobierz dla iPhone’a

 

WHEAT FIELD WITH EL CAPITAN

Pobierz dla Maca

Pobierz dla iPada

Pobierz dla iPhone’a

 

LION WITH CYPRESSES

Pobierz dla Maca

Pobierz dla iPada

Pobierz dla iPhone’a

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: