iOS 17 – zobacz odświeżone aplikacji Portfel, Zdrowie oraz nowy interfejs wyboru tapet

Łukasz Bernaczyk   10 maja 2023

Do sieci trafiły rendery przeprojektowanych aplikacji Zdrowie, Portfel oraz Tapety, przygotowane przez leakera, który twierdzi, że widział nowe wersje tych apek w systemie iOS 17.

berrolia

iOS 17 – aplikacje Zdrowie, Portfel i Tapety

Twórcą tych wizualizacji i jednocześnie źródłem wycieku informacji jest leaker o pseudonimie Analyst941. W ostatnim czasie podawał on wiele szczegółów na temat iOS 17 i innych nowych systemów z Cupertino oraz sprzętu Apple.

Leaker twierdzi, że widział ulepszone aplikacje Zdrowie, Portfel oraz nowy interfejs wyboru tapet w iOS 17 i odtworzył je w formie renderów.

Aplikacja Zdrowie w iOS 17

Według leakera, przeprojektowana aplikacja Zdrowie otrzyma między innymi nową kartę “Ulubione” oraz nowy układ kafelków, żeby na jednym ekranie (bez scrollowania) była dostępna większa ilość informacji.

Aplikacja Portfel w iOS 17

Podobne odświeżenie przejdzie aplikacja Porfel, w której zawartość zostanie podzielona na kategorie oddzielające karty kredytowe i debetowe od pozostałych. Dodatkowo pojawi się także dolne menu nawigacyjne z zakładkami “Karty”, “Gotówka”, “Klucze”, “Dokumenty” i “Pozostałe”.

W aplikacji Portfel będzie również możliwe wyszukiwanie zawartości po nazwie.

Tapety w iOS 17

Ekran wyboru tapety w iOS 17 ma otrzymać nową siatkę, pokazującą aż 9 tapet. Dodatkowo tapety te będzie można z tego poziomu usunąć, duplikować, personalizować lub udostępniać.

Trzeba pamiętać, że powyższe rendery to tylko wizualizacje wykonane przez osobę, która rzekomo miała dostęp do niektórych elementów projektowanego przez Apple iOS 17. Ostateczny ich wygląd może być nieco inny od tego przedstawionego na grafikach.

Premiera systemu iOS 17 odbędzie się już za niespełna miesiąc, 5 czerwca, podczas prezentacji otwierającej konferencję WWDC 2023.

Wszystko, co do tej pory wiemy na temat iOS 17 znajdziesz tutaj.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: