“Znajdź swój Apple w super cenie” – rozpoczęła się świetna promocja na sprzęt Apple (MacBook, iPhone, iPad, Apple Watch)

Tomek Czech   11 maja 2023

Lantre (Apple Authorized Reseller) wystartowało z ciekawą promocją “Znajdź swój Apple w super cenie”, w ramach której można kupić wiele sprzętów Apple w mocno obniżonych cenach. Taniej kupimy MacBooki, iPhone’y, iPady i Apple Watche. Niektóre urządzenia przecenione są o ponad 3 tys. zł!

Jest też kod rabatowy, który obniża cenę najnowszych MacBooków Pro z procesorem M2 Pro i M2 Pro Max (szczegóły poniżej).

berrolia

“Apple w super cenach” – promocja w Lantre

Lantre to z pewnością jeden z najprężniej działających w ostatnim czasie autoryzowanych sprzedawców Apple. W ubiegłym roku firma otworzyła swój pierwszy salon stacjonarny (w Warszawie) i przymierza się do otwarcia kolejnych. Niedawno uruchomiła ciekawy program “Apple Trade In”.

W najnowszej promocji biorą udział dziesiątki urządzeń – wszystkie je znajdziecie na stronie Lantre (trzeba szukać czerwonego oznaczenia “Super cena”).

A my poniżej zamieszczamy kilka najlepszych okazji.

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kup tutaj

 

Kod rabatowy na MacBooki Pro (2023) z M2 Pro i M2 Max

Lantre przygotowało też kod rabatowy “thinkappleMBP7” specjalnie dla Czytelników i Czytelniczek ThinkApple. Obniża on cenę najnowszych MacBooków Pro 14″ i 16″ z chipami M2 Pro i M2 Max o 7%, co może oznaczać rabat w wysokości nawet 2700 zł!

Wszystkie 14-calowe MacBooki Pro z M2 Pro/M2 Max znajdziesz tutaj, a modele 16-calowe tutaj.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: