Apple udostępnia nową wersję iOS 17.0.2

Tomek Czech   27 września 2023

Apple udostępniło wczoraj nowa wersję aktualizacji iOS 17.0.2. Uaktualnienie ma pomóc rozwiązać problem z przenoszeniem danych na nowe iPhone’y 15.

berrolia

iOS 17.0.2

W zeszłym tygodniu Apple udostępniło aktualizację iOS 17.0.2, która była przeznaczona wyłącznie dla iPhone’ów z serii “15”. Użytkownicy uruchamiający najnowsze iPhone’y po raz pierwszy byli proszeni o instalację uaktualnienia.

Teraz firma z Cupertino udostępnił nową wersję tej aktualizacji (build 21A351, podczas gdy poprzednia wersja była oznaczona numerem 21A350). Jest ona przeznaczona dla wszystkich modeli iPhone’a kompatybilnych z iOS 17.

Jak podaje Apple:

To uaktualnienie rozwiązuje problem, który mógł uniemożliwić bezpośrednie przeniesienie danych z innego iPhone’a podczas konfiguracji.

Zatem jeśli kupiliście któryś z modeli iPhone’a 15, przed przeniesieniem danych z poprzedniego telefonu koniecznie zaktualizujcie go do iOS 17.0.2.

Apple udostępniło też wczoraj iPadOS 17.0.2 oraz watchOS 10.0.2 dla Apple Watch Series 9 i Ultra 2.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: