iPhone 5S: premiera wcześniej niż we wrześniu?

by Kuba on 26 czerwca 2013

iphone 5s

Widzieliśmy już wiele zdjęć prototypowych egzemplarzy iPhone’a 5S, ale zdjęcie zamieszczone na chińskim mikroblogu Weibo jest pierwszym, na którym widzimy nowy model iPhone’a na linii produkcyjnej.

Jeśli zdjęcie jest prawdziwe, wskazuje na to, że rozpoczęła się już masowa produkcja iPhone’a 5S. Może to oznaczać (ale wale nie musi), że premiera iPhone’a 5S mogłaby odbyć się wcześniej niż we wrześniu, jak spodziewa się obecnie większość komentatorów.

Ewentualne opóźnienie premiery nowego smartfona Apple mogłoby być jednak spowodowane przedłużającymi się pracami nad ostateczną wersją iOS 7. Wiele plotek wskazywało, że Apple ma problem z ukończeniem swojego nowego mobilengo OS w planowanym wcześniej terminie.

Wczoraj opublikowaliśmy zdjęcia wnętrza iPhone’a 5S, do których dotarł MacRumors. Redaktorzy serwisu wnioskują z nich, że nowy iPhone będzie wyposażony w procesor A7 (czego spodziewano się  od dawna), dwudiodową lampę błyskową oraz 1GB DRAM.

iphone_5S_5_porownanie

Według plotek, oprócz procesora A7, iPhone 5S będzie miał ulepszoną kamerę (może nawet 13 megapikselową) oraz będzie obsługiwał technologię NFC. Apple może też zastosować nowy system weryfikacji wiarygodności użytkownika, oparty na rozpoznawaniu głosu lub odcisków palców.

Więcej o iPhonie 5S:

Źródło: G4Games

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: