Orange zwiększa zasięg LTE

by Kuba on 11 czerwca 2014

Orange zwiększa zasięg sieci 4G LTE

Wojna na oferty z LTE trwa na polskim rynku w najlepsze i oprócz proponowania coraz atrakcyjniejszych planów taryfowych, wszyscy operatorzy uwijają się w pocie czoła stawiając kolejne maszty, by coraz więcej Kowalskich mogło cieszyć się dostępem do 4G. Orange poinformował właśnie, że uruchomił 500 nowych stacji obsługujących LTE, zwiększając ich całkowitą liczbę na terenie Polski do 3500.

W zasięgu LTE Orange znajduje się obecnie 16,7 mln osób, żyjących w 930 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.

Z LTE w Orange można korzystać w ofertach internetu mobilnego dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, a także w wybranych ofertach abonamentowych oraz na kartę.

Aktualny zasięg 4G w Orange można sprawdzić tutaj.

LTE w Orange działa na iPhonie 5, 5s i 5c po aktualizacji do iOS 7.1 oraz instalacji nowych ustawień operatora (v16.1, udostępnionych w marcu tego roku), a także na iPadzie 3, 4, Air, mini oraz mini z Retiną.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji na temat rozwoju sieci LTE w Polsce.

Źródło: Orange

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
 • kormo

  A ja, trochę dzięki własnej głupocie, a głownie dzięki oślemu uporowi operatora nie będę maił LTE kormo.pl/orange/

  • marektwejn

   Nie zazdroszczę… Zgadzam się, Orange to działający jeszcze trochę w starym stylu moloch, często nieelastyczny. Ogólnie jestem zadowolony z ich usług (oferta, zasięg, szybkość przesyłu danych), ale rzeczywiście, niejeden raz zderzyłem się z nieporadnością ich machiny administracyjnej i niedostosowaniem do nowych czasów.

   • kormo

    A Mama mówiła: Synu nie rób interesów z TP SA, PKO BP i PZU. Tak to jest jak się rodziców nie słucha 🙂

Previous post:

Next post: