Orange zwiększa zasięg LTE

by Kuba on 11 czerwca 2014

Orange zwiększa zasięg sieci 4G LTE

Wojna na oferty z LTE trwa na polskim rynku w najlepsze i oprócz proponowania coraz atrakcyjniejszych planów taryfowych, wszyscy operatorzy uwijają się w pocie czoła stawiając kolejne maszty, by coraz więcej Kowalskich mogło cieszyć się dostępem do 4G. Orange poinformował właśnie, że uruchomił 500 nowych stacji obsługujących LTE, zwiększając ich całkowitą liczbę na terenie Polski do 3500.

berrolia

W zasięgu LTE Orange znajduje się obecnie 16,7 mln osób, żyjących w 930 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.

Z LTE w Orange można korzystać w ofertach internetu mobilnego dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, a także w wybranych ofertach abonamentowych oraz na kartę.

Aktualny zasięg 4G w Orange można sprawdzić tutaj.

LTE w Orange działa na iPhonie 5, 5s i 5c po aktualizacji do iOS 7.1 oraz instalacji nowych ustawień operatora (v16.1, udostępnionych w marcu tego roku), a także na iPadzie 3, 4, Air, mini oraz mini z Retiną.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji na temat rozwoju sieci LTE w Polsce.

Źródło: Orange

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: