Nowy iMac będzie dostępny jeszcze w tym roku

Tomek Czech   19 listopada 2012

Nowy iMac 2012 21,5-cali 27-cali

Aktualizacja: Apple ogłosił, że nowy 21,5-calowy iMac będzie dostępny od piątku 30-go listopada. Wysyłka zamówionych online 27-calowych iMaków zacznie się natomiast w grudniu. Czytaj więcej tutaj.

Nowy iMac (tak, to dzieło sztuki pokazane na październikowej konferencji Apple), wbrew wcześniejszym doniesienion o przesunięciu premiery na 2013 r., trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Z informacji zdobytych przez 9to5Mac wynika, że Apple dostarcza już nowe 21,5-calowe iMaki do punktów dystrybucji w Stanach Zjednoczonych i kilku innych krajach. Te modele mają być dostępne zarówno w Apple Stores jak i online jeszcze przed końcem listopada.

berrolia

27-calowy iMac  ma pojawić się w sprzedaży w grudniu, ale niewykluczone, że będzie go można zamówić online jeszcze w listopadzie.

Według źródeł 9to5Mac, na początku do dystrybucji trafi tylko mała partia nowych iMaków (zwłaszcza poza USA ilość dostępnych egzemplarzy będzie ograniczona), więc jeśli chcecie cieszyć się nowym iMakiem na Boże Narodzenie, będziecie musieli o niego mocno powalczyć już w przedsprzedaży.

Ceny w polskim Apple Online Store zaczynają się od 5999 zł za podstawowy 21,5-calowy model  i kończą na 9299 zł za rozszerzony model 27-calowy (który i tak można jeszcze dodatkowo rozszerzyć).

Podłącz się do ThinkApple na Twitterze, żeby nie przegapić daty premiery nowego iMaca.

 

Źródło: 9to5Mac

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: