Nowe iMaki dostępne już jutro? (aktualizacja)

Marek Twejn   27 listopada 2012

iMac 2012 Polska

Aktualizacja: Apple ogłosił przed chwilą, że nowy 21,5-calowy iMac będzie dostępny od piątku 30-go listopada. Wysyłka zamówionych online 27-calowych iMaków zacznie się natomiast w grudniu.

Niedawno informowaliśmy, że, wbrew wcześniejszym doniesienion o przesunięciu premiery na 2013 r., nowe iMaki ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Zdaniem belgijskiej strony belgium-iphone.lesoir.be ten moment nadejdzie jutro – według informacji serwisu, 21,5- calowy iMac będzie dostępny u belgijskich Apple Premium Resellers już w środę. 27- calowy iMac ma być dostępny w grudniu.

berrolia

Z kolei według niepotwierdzonych informacji uzyskanych przez MacRumors, nowe iMaki mają trafić do sprzedaży jeszcze dzisiaj.

MacRumors publikuje też fragment maila wysłanego przez Apple do dystrybutorów, w którym przestrzega przed “ekstremalnie” limitowaną ilością dostępnych modeli:

Ceny nowych iMaków w polskim Apple Online Store zaczynają się od 5999 zł za podstawowy 21,5-calowy model  i kończą na 9299 zł za rozszerzony model 27-calowy (który i tak można jeszcze dodatkowo rozszerzyć).

Podłącz się do ThinkApple na Twitterze, żeby nie przegapić daty premiery nowych iMaków.

 

Źródło: MacRumors, belgium-iphone.lesoir.be

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: