“Statki” w erze Facebooka: BattleFriends at Sea na iOS debiutuje w App Store

Tomek Czech   29 listopada 2012

BattleFriends at Sea iPhone, iPad, iPod touch

Kiedyś do gry w “statki” potrzebowaliśmy kartki i ołówka, dzisiaj wystarczy nam smartfon. Dla fanów morskich batalii w erze cyfrowej, wrocławski deweloper Tequila Mobile wprowadził do App Store BattleFriends at Sea – trójwymiarową, społecznościową grę w bitwę morską dla wielu graczy.

BattleFriends at Sea to w zamyśle klasyczne “statki”, z ładną, trójwymiarową grafiką, ciekawą oprawą dźwiękową i głęboką integracją z sieciami społecznościowymi: wystarczy rzucić wyzwanie znajomemu z Facebooka lub przypadkowemu nieznajomemu bezpośrednio z telefonu by natychmiast rozpocząć starcie na morzu.

Gra jest prawdziwie cross-platformowa: wszystkie dane użytkowników są trzymane w chmurze, co w praktyce oznacza, że potencjalny gracz może zacząć bitwę na telefonie z Androidem, następnie przerzucić się na iPoda, a skończyć na iPadzie. Lista znajomych, ranga i statystyki są automatycznie przenoszone między wszystkimi urządzeniami, z których korzysta gracz.

BattleFriends at Sea na iPhone’a, iPada i iPoda touch jest dostępna za darmo w App Store. Rozszerzona, płatna wersja gry ma pojawić się za kilka dni.

Zobacz oficjalny zwiastun gry:

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: