Premiara iPhone’a 5S już w czerwcu?

by Kuba on 29 marca 2013

iphone-5-2TechCrunch dotarł do tajnej prezentacji jednego z chińskich producentów akcesoriów do iPhone’a, z której wynika, że nowy model iPhone’a – 5S – pojawi się w czerwcu tego roku. Zazwyczaj do tego typu plotek należy podchodzić z dystansem, ale tym razem, zdaniem TechCrunch, przeciek wydaje się bardziej wiarygodny.

berrolia

Wspomniany chiński producent jest certyfikowany przez Apple i współpracuje bezpośrednio z Foxconn, co pozwala mu wprowadzać na rynek akcesoria do iPhone’a natychmiast po premierze nowego modelu. Te fakty przekonują TechCrunch na tyle, że serwis określił zdobyte informacje najbardziej wiarygodnym przeciekiem dotyczącym iPhone’e 5S, jaki pojawił sie do tej pory.

Apple miał w zwyczaju ogłaszać nowe modele iPhone’a na czerwcowej konferencji WWDC (tak było w przypadku pierwszego iPhone’a, iPhone’a 3G, 3GS oraz iPhone’a 4), ale premiery dwóch ostatnich modeli – 4S i 5 – miały miejsce jesienią. Ostatnio pojawiło się jednak wiele plotek przewidujących powrót Apple’a do zwyczaju czerwcowej prezentacji nowego iPhone’a.

Źródło: TechCrunch

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: