Auto App Updater: automatyczne aktualizacje aplikacji iOS [tweak]

Marek Twejn   2 kwietnia 2013

auto-app-uploader-ios

Aż trudno uwierzyć, że nikt na to nie wpadł wcześniej – Auto App Updater to nowy i genialny w swojej prostocie tweak, dzięki któremu wszystkie aplikacje na Twoim zjailbreakowanym iPhonie, iPadzie czy iPodzie touch będą aktualizowały się automatycznie zaraz po pojawieniu się aktualizacji w App Store.

berrolia

Po zainstalowaniu Auto App Updater wybieramy odpowiadające nam ustawienia – częstotliwość sprawdzania dostępności nowych aktualizacji, używanie transferu przez sieci komórkowe lub wyłącznie WiFi, określenie aplikacji, których nie chcemy aktualizować, itd. – i właściwie możemy już na zawsze zapomnieć o przykrym obowiązku codziennego aktualizowania naszych aplikacji.

Od tej pory Auto App Updater będzie aktualizował wszystkie nasze gry i programy w tle, bez informowania nas o tym w żaden sposób. Jeśli jednak chcemy wiedzieć jakie aplikacje zostały zaktualizowane i co zawierała konkretna aktualizacja, możemy to sprawdzić w historii aktualizacji. Możemy też zmienić ustawienia programu i być powiadamiani o każdej pojedynczej aktualizacji z osobna (push notifications).

Auto App Updater jest dostępny w ModMyi repository (Cydia) za $2,99. Wymaga iOS 6.1+.

Jak szybko, Waszym zdaniem, Apple skopiuje to rozwiązenie do iOS?

Źródło: ModMyi

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: