heyah non stop: nielimitowane rozmowy za 29 zł miesięcznie (szczegóły oferty)

Tomek Czech   15 maja 2013

heyah-oferta-non-stopZnamy już szczegóły oferty heyah non stop: 29 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w Polsce (Play, Orange, T-Mobile, Plus), nielimitowane SMSy za 9 zł oraz internet 500 MB również za 9 zł. Na pierwszy rzut oka, to oferta bardziej atrakcyjna niż propozycje nju mobile oraz Red Bull Mobile No Limits, które kilka tygodni temu przebojem wdarły się na polski rynek telefonii komórkowej. Jak zawsze, jest jednak pewien haczyk.

berrolia

Czytaj również: Nielimitowane rozmowy do wszystkich w Orange One

Oto szczegóły oferty heyah non stop: 

  • Rozmowy w kraju bez limitu: 29 zł/miesięcznie
  • SMS-y w kraju bez limitu: 9 zł/miesięcznie
  • Bezpieczny Internet heyah 500 MB: 500 MB za 9 zł, za każde kolejne rozpoczęte 500 MB + 9 zł
  • Okres umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Okres wypowiedzenia umowy: 1 miesiąc
  • Opłata aktywacyjna: 1 zł z e-fakturą
  • Koszt przesyłki kurierskiej: 0 zł
  • Transmisja danych (bez aktywnej usługi Bezpieczny internet Heyah 500 MB): 100 kB 0,19 zł
  • SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych (jeśli nie aktywujesz pakietu nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce): 0,09 zł
  • MMS do wszystkich sieci komórkowych lub na adres e-mail (do 100 kB włącznie): 0,19 zł

Za “nielimitowane wszystko” (rozmowy, SMSy oraz internet do 500 MB) w heyah non stop zapłacimy więc 47 zł, o 10 mniej niż w nju mobile (chociaż nju daje nam 1 GB danych) i 8,5 zł (z internetem 716 MB) lub 11 zł mniej niż w Red Bull Mobile No Limits. Jest jednak pewien haczyk: po przekroczeniu 500 MB danych, heyah, w odróżnieniu od pozostałych operatorów, nie ograniczy nam po prostu prędkości transferu danych, lecz doliczy nam do rachunku 9 zł za kolejne rozpoczęte 500 MB, co powoduje, że w praktyce jej oferta jest porównywalna cenowo do ofert konkurencji.

W heyah non stop możesz też kupić telefon na raty “w promocyjnych cenach”. Listę dostępnych smartfonów znajdziecie tutaj. Niestety nie ma wśród nich iPhone’a.

Ruszyła też już telewizyjna kampania reklamowa heayh non stop:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnej z kolejnych ofert polskich operatorów.

Podobne tematy:

Źródło: heyah

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: