Nielimitowany dostęp do stron www z prędkością LTE od dzisiaj w Plusie

Tomek Czech   14 maja 2013

plus-nielimitowane-strony-www-ltePlus, jako pierwszy operator w Polsce, wprowadził możliwość nielimitowanego przeglądania stron internetowych. Od dzisiaj, klienci Plus Internet podpisujący nową umowę lub przedłużający dotychczasową, otrzymają nielimitowany dostęp do “zwykłych stron www”, oraz dodatkowo do serwisów YouTube oraz ipla. A wszystko to z prędkością LTE.

berrolia

Żeby nie było tak różowo, zakres nielimitowanych stron zależy od wysokości wybranego abonamentu: strony www możemy przeglądać bez limitu w abonamencie za 59,90 zł lub wyższym, natomiast nielimitowany dostęp do YouTube oraz ipla dostajemy dopiero po wykupieni najdroższego abonamentu za 119,90 zł.

Oto szczegółowy cennik promocji „Internet z modemem, routerem lub tabletem na 24 miesiące”:

plus-be-limitu-www-cennik

Klienci posiadający Mixa lub inny abonament w Plusie otrzymują rabat w wysokości 10 zł i opłata abonamentowa wynosi dla nich 49,90 zł.

Co to są “zwykłe strony www”?

„Zwykłe strony”, to strony zawierające tekst, zdjęcia i animacje. Elementy typu filmy lub połączenia szyfrowane („https” w adresie strony) np. z pocztą elektroniczną lub bankiem pomniejszą limit GB.

W ramach abonamentu w Plusie otrzymujemy dostęp do technologii LTE, HSPA/HSPA+ oraz starszych.

Nowym klientom Plus oferuje też  kieszonkowy router Hauwei LTE w abonamencie od 9,90 zł . Szczegóły tutaj.

Według operatora, zasięgiem LTE jest objętych 50,57% populacji Polski, a w zasięgu HSPA/HSPA+ znajduje się 92,66% Polaków.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnej z kolejnych ofert polskich operatorów.

Podobne tematy:

Źródło: Plus

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: