Co, jeśli iPhone 6 miałby plastikową obudowę? (wideo)

Tomek Czech   13 maja 2013

plastikowy-iphone-6

To, co fanom iPhone’a najbardziej przeszkadza w większości telefonów z Androidem to plastik – plastikowa obudowa sprawia, że wiele androidowyh smartfonów, nawet tych topowych, wygląda po prostu tandetnie. Ale co, jeśli przyszłe modele iPhone’a też będą plastikowe?

berrolia

Jeśli tak się stanie, plastikową obudowę znajdziemy raczej jedynie w tańszym modelu iPhone’a, który, według wielu źródeł, ma się pojawić pod koniec roku. Ale jeśli z jakichś względów Apple zdecydowałoby się zrobić plastikowego iPhone’a 6, dizajner Ran Avni ma dla nas dobre wiadomości – plastikowy iPhone wcale nie musi wyglądać źle.

Avni stworzył model plastikowego iPhone’a bazując na dizajnie tylnej części obudowy w iPadzie mini. Rezultat? Ocencie sami:

Więcej o tańszym iPhonie:

Źródło: Cult of Mac

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: