WWDC 2013: nowe Maki zamiast iPhone’a 5S?

Marek Twejn   30 maja 2013

nowy-mac-wwdc-2013

Jim Dalrymple, zawsze świetnie zorientowany w świecie Apple, twierdzi w opublikowanym w The Loop artykule, że nie powinniśmy się spodziewać premiery iPhona 5S ani nowego iPada na tegorocznej WWDC.


Zdaniem Dalrymple’a, flagowe produkty Apple – iPhone i iPad – są zbyt ważne dla światowego rynku urządzeń mobilnych, żeby prezentować je na konferencji deweloperów i zasługują na oddzielny event. Rzeczywiście, od kilku lat Apple prezentuje nowe modele iPhone’a i iPada na oddzielnych konferencjach. Wcześniej, kolejne wersje iPhone’a (od pierwszego do iPhone’a 4) ogłaszane były na WWDC.

Co innego Mac. Dalrymple twierdzi, że skoro Apple nie organizuje już osobnych eventów dla nowych Maców, to WWDC będzie doskonałą okazją do wprowadzenia nowej linii komputerów. Zdaniem Dalrymple’a, od nowego OS X możemy spodziewać się większej integracji z iOS i iCloud.

Jeśli zaś chodzi o iOS, redaktor The Loop nie przewiduje, by iOS 7 został kompletnie przebudowany, jak wielu oczekuje. Jego zdaniem John Ive jedynie lekko odświeży system operacyjny iPhone’a, by nadać mu bardziej nowoczesny wygląd.

WWDC 2013 odbędzie się w dniach 10-14 czerwca. Apple potwierdził już, że keynote podczas tegorocznej konferencji odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca. Początek o 10 rano czasu zachodnioamerykańskiego (19:00 w Polsce). Najprawdopodobniej wtedy Apple zaprezentuje iOS 7 oraz OS X 10.9.

Podłącz się do ThinkApple na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnej z nowości, które pojawią się na tegorocznej WWDC.

Podobne tematy:

Źródło: The Loop

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: