iTunes Radio działa też w Polsce (na razie)

by Marek Twejn on 12 czerwca 2013

itunes-radio-iphone-polska

W poniedziałek Apple zaprezentował długo oczekiwany serwis muzyczny iTunes Radio, który według zapowiedzi ma pojawić się jesienią (razem z iOS 7) i być dostępny jedynie w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się jednak, że w udostępnionej deweloperom wersji beta iTunes Radio działa też poza USA, także w Polsce.

berrolia

Żeby uzyskać dostęp do iTunes Radio poza USA, wystarczy zalogować się do amerykańskiego konta iTunes (łatwe do założenia z każdego miejsca na świecie). Po zrestartowaniu iTunesa, znajdziemy w nim w pełni funkcjonalne iTunes Radio.

Jest to prawdopodobnie bug w iOS 7, który zostanie naprawiony już w kolejnej becie, ale do tego czasu, jeśli masz dostęp do konta deweloperskiego, możesz cieszyć się dostępem do iTunes Radio.

iTunes Radio to „internetowy serwis radiowy” oparty na muzyce, której słuchamy na urządzeniach iOS przez aplikację Music. Poprzez iTunes Radio mamy dostęp do ponad 200 internetowych stacji radiowych oraz do całego katalogu muzyki iTunes Store, czyli do blisko 30 milionów utworów.

Czytaj więcej o iTunes Radio.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby dowiedzieć się więcej o tegorocznej WWDC.

Podobne tematy:

Źródło: 9to5mac

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: