Nowa oferta Play: FORMUŁA MINI MAX na Kartę – nielimitowane rozmowy do wszystkich za 29 zł

Marek Twejn   11 czerwca 2013

Play: Formuła MINI MAX na Kartę - szczegóły oferty

Play wprowadził dzisiaj nową ofertę – FORMUŁA MINI MAX na Kartę, w której SMSy, MMSy i rozmowy ze wszystkimi w Play są darmowe (nawet przy zerowym stanie konta), natomiast za rozmowy do innych sieci i na stacjonarne zapłacimy maksymalnie 29 zł, za SMSy i MMSy – 9 zł, a za internet – 5 zł. “Nielimitowane wszystko” (ale z internetem tylko 25 MB!) kosztuje więc w nowej ofercie Play jedynie 43 zł.

berrolia

Zasada działania oferty jest następująca: do wszystkich klientów Play dzwonisz, SMSujesz i MMSujesz za darmo, natomiast cennik za rozmowy i wiadomości do innych sieci i na stacjonarne jest następujący:

  • rozmowy: 29 gr/min.
  • SMSy: 9 gr
  • MMSy: 19 gr
  • internet:  0,02 zł za 100 kB

Po przekroczeniu limitu 29 zł za rozmowy, 9 zł za wiadomości i 5 zł za internet – wszystkie kolejne są za darmo. Mechanizm oferty ilustruje poniższa grafika:

oferta-play-mini-max-na-karte

Darmowe rozmowy i wiadomości są ważne do końca miesiąca kalendarzowego – po “pierwszym” znowu zaczynamy płacić wg. cennika, choć oczywiście nie więcej, niż limit 29 zł (rozmowy) i 9 zł (wiadomości).

Jak w każdej podobnej ofercie, jest tu jednak pewien haczyk: za 5 zł dostajemy tylko 25 MB danych do wykorzystania, czyli dramatycznie mało (przeciętnemu użytkownikowi wystarczy na nie więcej niż kilka dni). Po przekroczeniu tego limitu z internetu korzystamy teoretycznie za darmo, ale w praktyce prędkość przesyłu zwalnia do 8 kB, czyli w zasadzie internet przestaje działać. Żeby dalej móc korzystać z sieci, musimy dokupić dodatkowy pakiet:

  • 100 MB za 5 zł
  • 500 MB za 9 zł
  • lub 1,5 GB za 20 zł

Dodatkowe pakiety nie są co prawda drogie, ale wielu klientów z pewnością początkowo pomyśli, że będą mogli korzytać z internetu za 5 zł przez cały miesiąc. Dodatkowo, pakiety działają wyłącznie do końca miesiąca, w którym zostały aktywowane!

Jeśli wykupimy pakiet 500 MB, “nielimitowane wszystko” w taryfie FORMUŁA MINI MAX na Kartę wyniesie więc 52 zł (29+9+5+9), czyli porównywalnie do ofert nju mobile, Red Bull Mobile No Limits i heyah non stop (w MINI MAX będzie kilka złotych taniej, ale z mniejszą ilością danych).

Starter można kupić za 5 zł, a ważność konta po doładowaniu jest następująca:

play-waznosc-konta

Aby zmienić aktualną ofertę na ofertę FORMUŁA MINI MAX na Kartę, wpisz i zatwierdź kod *163*9# lub zaloguj się do Play24 i wybierz FORMUŁĘ MINI MAX na Kartę. Zmiana oferty nastąpi w ciągu 7 dni od wysłania kodu.

Podobne oferty:

Czytaj też:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnej z kolejnych ofert polskich operatorów.

Źródło: Play

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: