Reuters: Apple testuje 4,7- i 5,7-calowe modele iPhone’a

by Kuba on 13 czerwca 2013

wiekszy-iphone

Wiemy już, jak będzie wyglądał nowy iOS, czas wrócić do plotek na temat przyszłych modeli iPhone’a. Według źródeł Reutersa, Apple, nie mogąc dłużej ignorować popularności smartfonów z większym ekranem, rozważa możliwość wprowadzenia na rynek większego iPhone’a.  Testowane są podobno dwa modele – o przekątnej ekranu 4,7- oraz 5,7-cala.

berrolia

Nie jest jeszcze jasne, czy będą to rozmiary flagowego modelu iPhone’a, czy tylko jego większych wersji. Jeśli Apple zdecyduje się na taki ruch, iPhone’a z większym wyświetlaczem zobaczylibyśmy prawdopodobnie w przyszłym roku.

Zdaniem Reutersa, bardzo prawdopodobne jest też, że oprócz iPhone’a 5S/6, Apple wprowadzi w tym roku tańszy model swojego telefonu: w plastikowej obudowie i 5-6 różnych kolorach. Jego cena  miałaby wynosić jedynie 99 dol.

Źródła Reutersa potwierdzają, że testowa produkcja zarówno flagowego modelu iPhone’a, jak i jego tańszej wersji, ma zacząć się w lipcu. W sierpniu ma ruszyć masowa produkcja, tak, żeby obydwa modele były gotowe na wrześniowy debiut.

Podobne tematy:

Źródło: Reuters
Grafika: Cult of Mac

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: