Złoty iPhone 5S z czytnikiem linii papilarnych – kolejne potwierdzenie

Marek Twejn   21 sierpnia 2013

iPhone 5S w kolorze szampana

Zawsze dobrze poinformowany Mark Gurman z 9to5Mac dotarł do informatora wewnątrz Apple, który widział i używał iPhone’a 5S i który potwierdził niektóre z dotychczasowych plotek na jego temat oraz dodał kilka nowych informacji.

berrolia

Potwierdzona plotka to ta, że na konferencji wprowadzającej nowego iPhone’a, która zdaniem AllThingsD odbędzie się 10 września, Apple rzeczywiście zaprezentuje złoty model iPhone’a 5S. A właściwie nie złoty, bo zdaniem informatora 9to5Mac, kolor nowego iPhone’a jest zbliżony do koloru “żółtego” iPoda touch 5-tej generacji i można go nazwać “kolorem szampana”.

Przednia część obudowy w tym modelu iPhone’a jest biała i zdaniem 9to5Mac iPhone 5S będzie dostępny w dwóch kolorach: białym oraz złoto/”szampańsko”-białym. Wydaje się jadnak bardzo wątpliwe, żeby Apple w ogóle zrezygnowało z klasycznego, czarnego iPhone’a.

Informator 9to5Mac potwierdził także obecność skanera linii papilarnych, który będzie ukryty w przycisku Home. Zdaniem informatora, skaner, choć już na wstępnym etapie testów działał bardzo dobrze, początkowo nię będzie używany do płatności.

Korzystanie z czytnika linii papilarnych nie będzie obowiązkowe dla posiadaczy nowego iPhone’a –  będzie go można wyłączyć w ustawieniach telefonu.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji na temat iPhone’a 5C.

Źródło: 9to5Mac
Grafika: Shop Le Monde

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: