iPhone 5S 128GB?

Marek Twejn   22 sierpnia 2013

iphone-5S-128-GB

Wygląda na to, że tegoroczne uaktualnienie iPhone’a do modelu S będzie bardziej spektakularne, niż w poprzednich latach, w przypadku modeli 3GS i 4S. Oprócz zwyczajowych ulepszeń procesora i aparatu, iPhone 5S ma być dostępny w nowym kolorze i być wyposażony w czytnik linii papilarnych. Teraz okazuje się też, że może być także dostępny w wersji 128 GB.

berrolia

Chińska strona Ten Cent Digital zamieściła zdjęcie tylnej części opakowania nowego iPhone’a, na którym pojemność telefonu określona jest właśnie jako 128GB. Na innych zdjęciach widać inne części opakowania, które mają udowdnić, że chodzi rzeczywiście o nowego iPhone’a 5S.

iphone-5s-128gb-2

iphone-5s-128gb

Oczywiście nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy zdjęcia są prawdziwe, ale wprowadzenie przez Apple 128GB modelu iPhone’a wydaje się bardzo prawdopodobne: na rynku jest już obecny iPad o takiej pojemności, największy konkurent iPhone’a – Samsung Galaxy S4 – także oferuje 128GB pamięci (po dodaniu karty SD). Zwiększenia ilości miejsca na aplikacje, filmy, zdjęcia czy muzykę od dawna domagali się również użytkownicy.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji na temat iPhone’a 5S.

Więcej o iPhonie 5S:

Źródło: Ten Cent Digital, za Cult of Mac

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: