Premiera iWatch przełożona na 2015?

Marek Twejn   21 sierpnia 2014

iWatch

Zdaniem Ming-Chi Kuo, analityka KGI Securities, który w przeszłości często trafnie prognozował daty premiery nowych produktów Apple, firma z Cupertino zmaga się z wieloma trudnościami przy produkcji wyczekiwanego od lat iWatch, w związku z czym premiera pierwszego “ubieralnego” produktu od Apple może mieć miejsce dopiero w 2015 r.

berrolia

Wcześniej Kuo prognozował, że produkcja iWatch rozpocznie się między wrześniem a listopadem tego roku, tak, żeby produkt mógł trafić do sprzedaży przed świątecznym sezonem zakupowym.

Zdaniem Kuo, iWatch będzie wyposażony w elastyczny wyświetlacz AMOLED pokryty szafirową powłoką, będzie miał zwiększoną wodoodporność oraz zupełnie nowy SoC (układ scalony), nafaszerowany sensorami do śledzenia naszej aktywności fizycznej oraz danych dotyczących funkcjonowania naszego organizmu, jak ciśnienie tętnicze, tempo pracy serca, nasycenie tlenowe, itd.

Wcześniej, zawsze śwetnie zorientowany John Paczkowski z Re/code informował, że Apple planuje zaprezentować iWatch już w październiku..

dribbble_small_iwatch

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji na temat iWatch.

Źródło: 9to5Mac
Projekt iWach: ifyoucouldseethefuture.comThomas Bogner

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: