Ive: Szwajcarzy mają przeje… (chyba, że uratuje ich Martin Hajek)

Tomek Czech   4 września 2014

Jony Ive o iWatch i Szwajcarii-iwatch

The New York Times donosi, że Jony Ive widzi świetlaną przyszłość przed iWatch (co absolutnie nie dziwi), w czarnych barwach jawi mu się zaś przyszłości szwajcarskich producentów zegarków. NYT cytuje jednego ze współpracowników Ive’a: według niego, szef dizajnu Apple, zachwycając się nowym produktem podczas pracy nad nim, miał powiedzieć, że Szwajcaria będzie miała teraz duży kłopot. Nie użył jednak słowa “kłopot”, lecz mocniejszego, niecenzuralnego określenia, którego NYT nie przytacza (lepiej nie spekulujcie w komentarzach).

berrolia

Jednak żeby tak się stało, iWatch z pewnością nie może wyglądać tak, jak wyobraża to sobie Martin Hajek (galeria poniżej). Ile razy trzeba powtarzać, że ani iWatch, ani żaden inny mądry zegarek nie odniesie sukcesu, jeśli będzie po prostu małym, noszonym na nadgarstku smartfonem?

Czytaj więcej o iWatch:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji na temat iWatch.

Źródło: NYT, za 9to5Mac
Zdęcia i grafika: AppleMartin HajekДмитрий-5-Аверин

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: