Kuo: premiera iPad Air 2 już 9 września, iPhone 6 w wersji 128GB

Marek Twejn   4 września 2014

iPad Air

Według najnowszego raportu analityka Ming-Chi Kuo, 9 września Apple zaprezentuje jednak obydwa modele iPhone’a 6: 4,7- oraz 5,5-calowy (według innych raportów model 5,5-calowa miałby mieć premierę później), oba będą też miały też wersję 128GB.

berrolia

Zdaniem Kou, iPhone’a 6 ma być wyposażony w barometr przydatny dla aplikacji typu “zdrowie i fitness” (pozwala na ocenę czynności płuc), a przycisk “Power”, który będzie przeniesiony na bok obudowy, ma być teraz programowalny i pozwalać na uruchamianie wybranych aplikacji.

Według raportu, razem z premierą nowego iPhone’a nastąpi też premiera iPada Air 2. Analitycy spodziewają się, że nowy model Aira będzie wyposażony w Touch ID oraz 2GB RAM, które pozwoliłoby na sprawne działanie nowych funkcji, takich jak dzielenie ekranu (ma pozwalać na równoczesne wyświetlenie i używanie dwóch aplikacji na ekranie iPada).

Podłącz się do ThinkApple na FacebookuTwitterze lub Google+ żeby nie przegapić żadnych wiadomości związanych z premierą nowych iPhone’ów i iPadów.

Czytaj również:

Źródło: 9to5Mac

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: