iPhone 6 w sprzedaży od 19 września?

Marek Twejn   2 września 2014

sprzedaz iphone

Mamy kolejne potwierdzenie daty 19 września, jako dnia rozpoczęcia sprzedaży iPhone’a 6. Po przeciekach z Deutsche Telecom i informacjach chińskich mediów, datę 19 września potwierdza teraz holenderska strona iphonez.nl, powołująca się na źródła w jednej z lokalnych sieci komórkowych.

berrolia

Nie jest to oczywiście wielka niespodzianka, jako że Apple zazwyczaj rozpoczyna sprzedaż nowych iPhone’ów w piątek, następnego tygodnia po ich premierze.

Według źródeł iphonez.nl, podstawowa wersja iPhone’a 6 ma kosztować 699 euro, czyli tyle samo ile obecna cena iPhone’a 5s 16 GB. Przeczyłoby to ostatnim przeciekom od hiszpańskiego operatora Telefonica, że podstawowy model nowego telefonu Apple będzie kosztował 750 euro (ceny iPhone’ów są w Holandii i Hiszpanii takie same).

Premiera iPhone’a 6 (oraz iWatch) odbędzie się 9 września, oficjalnie potwierdzony przez Apple event rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego.

Podłącz się do ThinkApple na FacebookuTwitterze lub Google+ żeby nie przegapić żadnych wiadomości związanych z premierą nowych urządzeń od Apple.

Więcej o iPhonie 6:

Źródło: iphonez.nl, za Cult of Mac
Zdjęcie: Apple

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: