Ceny Apple Watch: $350, $500 i $5000?

Marek Twejn   5 listopada 2014

Apple Watch

Choć Apple oficjalnie ogłosił, że ceny Apple Watch, którego spodziewamy się wiosną, zaczynać się będą od 350 dol. (najprawdopodobniej za zegarek z kolekcji Apple Watch Sport z aluminiową obudową), to jednak nigdy nie zdradził cen droższych modeli swojego inteligentnego zegarka. Ariel Adams ze specjalistycznego A blog to watch spekulowałże za zegarek w stalowej obudowie zapłacimy około 500 dol., natomiast za złoty zegarek z kolekcji Apple Watch Edition pomiędzy 2 a 5 tys. dol. i może się okazać, że jego przewidywania były trafne.

berrolia

Francuska strona iGen.fr, która w przeszłości celnie przewidziała kilka przyszłych ruchów Apple, donosi, że według jej źródeł stalowy Apple Watch z szafirowym wyświetlaczem będzie kosztował właśnie 500 dol., a za złoty model zapłacimy pomiędzy 4 a 5 tys. dol.

Choć według słów Angeli Ahrendts premiera Apple Watch odbędzie się wiosną 2015 r., iGen.fr potwierdza wcześniejsze doniesienia, że Apple Watch pojawi się w sprzedaży w połowie lutego 2015 r., “w okolicach Walentynek”.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji o Apple Watch.

Więcej o Apple Watch:

Źródło: iGen.fr, za 9to5Mac

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: