Bilety PKP Intercity już niedługo w SkyCash

Marek Twejn   7 listopada 2014

skycash-bilety-pkp

W systemie SkyCash od dawna możemy kupować bilety kolejowe na wybrane połączenia regionale, nie mamy jednak możliwości kupienia biletu na najbardziej popularne połączenia krajowe PKP Intercity, czyli te obsługiwane przez pociągi Euro InterCity oraz TLK. Ma się to zmienić na przełomie listopada i grudnia, kiedy SkyCash uruchomi nowe, testowane obecnie narzędzie umożliwiającego kupowanie biletów PKP Intercity przez komórkę.

berrolia

Oto, jak będzie działała aplikacja:

Użytkownicy aplikacji SkyCash wyszukują połączenie oraz określają parametry, np. liczbę biletów, rodzaj zniżki, klasę czy rodzaj wagonu. Po dokonaniu płatności kartą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash ich bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci urządzenia, w zakładce „Kontrola”. Tym samym, podczas podróży nie muszą mieć połączenia z Internetem. Wszystkie bilety są dodatkowo wysyłane na ich adres e-mail.

Osoby korzystające ze SkyCash będą mogli wybrać opcję zakupu biletów wraz z fakturą VAT. Aplikacja obejmuje również szybką i wygodną opcję ich zwrotu, bez konieczności udawania się do dworcowej kasy.

Obecni użytkownicy będą mogli korzystać z nowej usługi bezpośrednio po uruchomieniu SkyCash, bez konieczności przeprowadzania dodatkowej aktualizacji.

W systemie SkyCash mamy obecnie możliwość kupienia biletów na połączenia kolejowe obsługiwane przez Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie oraz SKM w Trójmieście.

Aplikacja SkyCash umożliwia również zakup biletów komunikacji miejskiej i autokarowej (PKS Polonus), biletów do kina, płacenie za parking, wypłacanie gotówki z bankomatów Euronetu, przelewanie pieniądzy na numer telefonu, doładowywanie telefonów na kartę, płacenie rachunków, płacenie w internecie i przelewanie środków na rzecz organizacji pozarządowych.

SkyCash na iOS możesz pobierać stąd.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Cztaj też:

Źródło: SkyCash

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: