Bitspiration Festiwal 2015 już w czerwcu w Warszawie

Tomek Czech   30 maja 2015

bitspiration-2015

Jedna z największych w Polsce, międzynarodowa konferencja poświęcona nowym technologiom, startupom oraz branży muzycznej, w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki już 22-23 czerwca. Na scenie pojawi się m.in. Mateusz Kusznierewicz (Mistrz Olimpijski, CEO Zoom.me), Marvin Liao (500 Startups) i Keith Teare (TechCrunch) oraz wielu innych, polskich i międzynarodowych prelegentów.

berrolia

Think Apple jest patronem medialnym wydarzenia. Dla naszych czytelników mamy 15% zniżkę przy rejestracji (szczegóły poniżej).

Jak nie ponieść porażki, po raz pierwszy starając się o finansowanie biznesu? Czy warto przenosić biznes do Krzemowej Doliny? W jaki sposób zarabiać na muzyce w erze piractwa? Dyskusje, wykłady, nawiązywanie nowych kontaktów, koncerty i duża dawka praktycznej wiedzy – to wszystko czeka na Was już 22-23 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki podczas Festiwalu Bitspiration. Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się m.in.:

  • Mateusz Kusznierewicz – Mistrz Olimpijski, CEO Zoom.me
  • Keith Teare – współzałożyciel TechCrunch
  • Marvin Liao – Partner w 500 Startups
  • Kamil Adamczyk – CEO Intelclinic
  • Jakub Krzych – CEO Estimote
  • Greg Pietruszyński – CEO Growbots
  • Andreas Ehn – CEO Wrapp, uprzednio CTO Spotify

Podczas tegorocznej edycji Bitspiration zostaną również wręczone Aulery, nagrody dla najlepszych startupów i firm technologicznych.

Dodatkowo, podczas Bitspiration zostaną ogłoszone nagrody MIT Innovators Under 35 Poland. To idealna okazja, aby w jednym miejscu spotkać najlepszych, innowacyjnych przedsiębiorców w naszym kraju i poznać ich osobiście.

Jeśli masz lub chcesz mieć swój startup, jesteś inwestorem, producentem lub dziennikarzem muzycznym albo po prostu entuzjastą nowych technologii i internetu – Bitspiration to miejsce dla Ciebie.

Filmowe podsumowanie zeszłorocznej edycji znajdziecie tutaj. W tym roku konferencja zapowiada się jeszcze ciekawiej.

Więcej informacji na oficjalnej stronie i profilu Bitspiration Festival na Facebooku.

Jeśli przy rejestracji podasz kod “media_15”, otrzymasz 15% zniżkę.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: