Oficjalnie: będzie transmisja na żywo z keynote podczas WWDC 2015 (aktualizacja)

Marek Twejn   2 czerwca 2015

wwdc-2015-keynote-livestream

Apple potwierdziło dzisiaj oficjalnie, że będzie transmitować na żywo keynote z WWDC 2015, która rozpoczyna się już w najbliższym tygodniu. Keynote odbędzie się w poniedziałek, 8 czerwca, start o godzinie 10:00 czasu lokalnego (19:00 czasu polskiego).

berrolia

Będzie go można oglądać poprzez specjalny kanał Events, który jest od dzisiaj dostępny na Apple TV oraz najprawdopodobniej na Macu i wszystkich urządzeniach z iOS poprzez Safari na stronie apple.com/live (Apple nie zaktualizowało jeszcze strony pod przyszłotygodniowy event).

Na WWDC 2015 Apple zaprezentować ma iOS 9, OS X 10.11, nowy model Apple TV, swój nowy streamingowy serwis muzyczny oraz zdradzić więcej szczegółów na temat przyszłości HomeKit.

Fakt, że kanał Events na Apple TV został zaktualizowany tak wcześnie (zazwyczaj Apple robiło to na kilka godzin przed rozpoczęciem transmisji), wydaje się być kolejnym dowodem na to, że Apple TV odegra kluczową rolę podczas tegorocznej konferencji.

Aktualizacja: Apple zaktualizowało stronę apple.com/live potwierdzając, że keynote z WWDC 2015 będzie można obejrzeć również na Macu oraz urządzeniach iOS.

Podłącz się do Think Apple na Facebooku, Twitterze lub Google+ żeby nie przegapić żadnych wiadomości z WWDC 2015.

Czytaj też:

Źródło: MacRumors

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: