Autoryzowany serwis Apple – iDream: Eksperci i kawa [artykuł sponsorowany]

Redakcja   17 czerwca 2015

SONY DSC

Artykuł sponsorowany*

Sprzęt Apple nie psuje się…. Gdyby jednak tak się zdarzyło…

Użytkownicy sprzętu marki Apple również potrzebują czasami oddać swój sprzęt do serwisu, chociażby do konserwacji czy przeglądu, lub po to, by zainstalować najnowszą wersję systemu operacyjnego. Teraz mają do dyspozycji serwis uruchomiony przez iDream (sieć salonów Apple Premium Reseller). Ale nie jest to zwykły serwis, który oferuje wyłącznie naprawę sprzętu: stoi za nim ciekawa idea i przyjazne miejsce, które umożliwia spotkania z innymi użytkownikami Apple i porozmawianie o najnowszym iPhonie czy MacBooku przy kawie – stąd też nazwa serwisu iDream: „Eksperci i kawa”.

berrolia

Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

idream-mitte

Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio do serwisu, bez wizyty w salonie iDream.

Serwis iDream oferuje wszystkim użytkownikom sprzętu Apple najwyższej jakości usługi w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń firmy Apple. Świadczy także wszelkiego typu nieodpłatne naprawy gwarancyjne iPhone’ów, iPadów, iPodów czy komputerów marki Apple.

Wśród usług świadczonych przez serwis iDream znajduje się cały szereg profesjonalnych czynności – począwszy od montażu i demontażu określonych podzespołów w urządzeniu, przez kompleksowe przeglądy urządzeń przy pomocy autoryzowanych narzędzi, aż po fachowe doradztwo w kwestiach technicznych i dotyczących systemu. Serwis Apple iDream świadczy także pomoc w kwestii obsługi urządzeń, instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych, jak również można w nim zlecić wykonanie kopii zapasowej danych.

Odwiedzający bydgoski serwis iDream spotkają prawdziwych Apple Ekspertów – pracowników z dużą wiedzą o produktach Apple, będących jednocześnie serwisantami tej marki.

IDREAM SERWIS BYDGOSZCZ 33

Obecnie w ramach programu naprawy wybranych komputerów MacBook Pro, iDream zaprasza ich właścicieli do swojego serwisu w celu bezpłatnej naprawy kart graficznych w MacBook Pro.

Programem objęte są komputery MacBook Pro, wyprodukowane w latach 2011-2013, w których mogły wystąpić utrudnienia w prawidłowym działaniu karty graficznej. W celu sprawdzenia czy dany komputer kwalifikuje się do bezpłatnej naprawy należy odwiedzić tą stronę i sprawdzić numer seryjny urządzenia.

Klientom uprawnionym do bezpłatnej naprawy MacBookPro, iDream oferuje dodatkowo: usługę czyszczenia komputera wewnątrz ze specjalnym rabatem 50% w cenie 49 zł oraz jednorazowy rabat na akcesoria Apple 5% w dniu odbioru komputera z serwisu.

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, umiejscowionych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie i Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 – pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

iDream-salon

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple. Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Więcej informacji: idream.pl

iDream należy do grupy telekomunikacyjnej Eurotel SA,od 9 lat notowanej na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych. Eurotel posiada znaczącą pozycję na rynku telekomunikacyjnym obsługując łącznie ponad 300 punktów sprzedaży, w tym T-Mobile (160 punktów) i PLAY (110 punktów) oraz sieć Telewizji „n” z 50 punktami. gronie firm wprowadzających markę “Heyah” na rynek, współuczestnicząc w jej spektakularnym sukcesie. Eurotel był jedną z pierwszych firm wprowadzających technologię GSM w Polsce, rozpoczynając 16 września 1996 roku nowy etap w telekomunikacji.

Fot. iDream, Mitte

* To jest reklama. Autorem wpisu jest Eurotel SA, właściciel marki iDream. Think Apple nie stosuje reklamy natywnej (ukrytej); wszystkie wpisy sponsorowane są odpowiednio oznaczane tak, by nie wprowadzać w błąd naszych czytelników/ek. Jeśli uważasz, że aktualne oznaczenia są niewystarczające, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, by to naprawić. 

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: