Nieoficjalnie: iPhone 6s w Polsce już we wrześniu

Marek Twejn   8 września 2015

iphone6_large

Docierają do nas informacje, że tegoroczne modele iPhone’ów mogą pojawić się w Polsce dużo wcześniej, niż było to w ostatnich dwóch latach.

Z zaufanych źródeł zbliżonych do jednego z operatorów komórkowych wiemy, że nowe iPhone’y mają być wprowadzone do oferty tego operatora i pojawić się w salonach pod koniec września.

Oznaczałoby to, że oficjalna premiera iPhone’a 6s/6s Plus odbyłaby się w Polsce jeszcze w tym miesiącu, najprawdopodobniej 25 września.

berrolia

W poprzednich latach tylko iPhone 5 był dostępny w Polsce jeszcze we wrześniu (tydzień po premierze światowej). Na iPhone’a 5s i 6/6 Plus musieliśmy czekać prawie do końca października.

iPhone’y 6s i 6s Plus zostaną zaprezentowane na jutrzejszym evencie Apple. Sprzedaży w pierwszej grupie państw rozpocznie się prawdopodobnie 18 września. Czy Polska znajdzie się w drugiej grupie państw, w których premiera odbyłaby się już 25 września?

Przekonamy się już jutro.

Sprawdź, co przed środową premierą wiemy o:

Think Apple będzie na bieżąco relacjonować wydarzenia z eventu na stronie oraz na Twitterze, Facebooku i Google+. Start o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Mac od ręki i w super cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: