Oficjalnie: następny event Apple odbędzie się 9 września

Tomek Czech   27 sierpnia 2015

apple_invite_sept_2015_large

Apple rozesłało dzisiaj zaproszenia na swój kolejny event. Zgodnie z przewidywaniami odbędzie się on w środę 9 września w San Francisco. Start o godzinie 10:00 czasu lokalnego (19:00 czasu polskiego). Apple przeprowadzi bezpośrednią transmisję z eventu.

Jedną z pierwszoplanowych rólodegra prawdopodobnie Siri, jako że hasło z zaproszenia brzmi tym razem “Hey Siri, give us a hint” (“Siri, podpowiedz nam”). Czy mamy się spodziewać głosowego sterowania Apple TV?

Think Apple będzie oczywiście na bieżąco relacjonować wydarzenia z eventu.

berrolia

Spodziewamy się, że 9 września zadebiutują:

  • iPhone 6s/6s Plus z Force Touch, 2 GB RAM, kamerą 12 MP, nagrywaniem 4K, ulepszonym Touch ID, dostępne również w kolorze różowego złota;
  • Apple TV 4 w nowej, cieńszej obudowie, z własnym App Store, wsparciem dla Siri, większą ilością pamięci masowej, procesorem A8 oraz nowym pilotem z gładzikiem;
  • iPad Air 3 i iPad mini 4 – tradycyjnie cieńsze, lżejsze i bardziej wydajne od poprzednich modeli.

Według Johna Paczkowskiego z BuzzFeed nie jest jeszcze jasne, czy podczas wrześniowego eventu Apple zaprezentuje również długo wyczekiwanego iPad Pro. Wcześniejsze doniesienia mówiły o listopadowej premierze 12,9-calowego tabletu od Apple.

Podczas wrześniowego eventu Apple powinno też ogłosić dokładną datę premiery iOS 9 i watchOS 2.

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też: 

Źródło: BuzzFeed

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: