Data premiery iPhone’a 6s, Apple TV 4 i nowych iPadów to 9 września?

Marek Twejn   10 sierpnia 2015

timcook_ipad

Według Johna Paczkowskiego z BuzzFeed, najbliższy event Apple, na którym zadebiutują nowe iPhone’y, iPady oraz Apple TV 4-tej generacji odbędzie się 9 września.

Paczkowski to jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy piszących o Apple. W zeszłym roku jako pierwszy podał informację, że Apple Watch zadebiutuje już we wrześniu, razem z nowymi modelami iPhone’a.

berrolia

Co ciekawe, według Paczkowskiego, w tym roku Apple zaprezentuje nowe modele iPhone’ów i iPadów podczas jednego eventu. W poprzednich latach nowe iPhone’y prezentowane były we wrześniu, natomiast nowe iPady – w październiku.

Spodziewamy się więc, że 9 września zadebiutują:

  • iPhone 6s/6s Plus z Force Touch, 2 GB RAM, kamerą 12 MP, ulepszonym Touch ID, dostępne również w kolorze różowego złota;
  • Apple TV 4 w nowej, cieńszej obudowie, z własnym App Store, wsparciem dla Siri, większą ilością pamięci masowej, procesorem A8 oraz nowym pilotem z gładzikiem;
  • iPad Air 3 i iPad mini 4 – tradycyjnie cieńsze, lżejsze i bardziej wydajne od poprzednich modeli.

Według źródeł Paczkowskiego nie jest jeszcze jasne, czy podczas wrześniowego eventu Apple zaprezentuje również długo wyczekiwanego iPad Pro. Wcześniejsze doniesienia mówiły o listopadowej premierze 12,9-calowego tabletu od Apple.

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też: 

Źródło: BuzzFeed

Produkty Apple w super cenach

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: