iPhone 6s/6s Plus: (wciąż nieoficjalne) ceny w Polsce

Tomek Czech   23 września 2015

iPhone6s-ceny

Według informacji iMagazine, polskie ceny iPhone’a 6s i 6s Plus będą dokładnie takie, jak ceny zeszłorocznych modeli (po majowej podwyżce i przed wrześniową obniżką). Oznaczałoby to, że rynek polski uniknął podwyżki, która miała miejsce m.in. w Niemczech i Francji.

berrolia

Ceny nowych iPhone’ów w Polsce (nieoficjalne):

iPhone 6s

– 16 GB: 3199 zł
– 64 GB: 3699 zł
– 128 GB: 4199 zł

iPhone 6s Plus

– 16 GB: 3699 zł
– 64 GB: 4199 zł
– 128 GB: 4699 zł

Pojawiają się różne przewidywania na temat daty premiery nowych iPhone’ów w Polsce: 25 września (bardzo mało prawdopodobne), 2 października (też raczej nie) lub 16 października (bardziej prawdopodobne).

Według naszych informacji, iPhone 6s i 6s Plus mogą być dostępne w ofercie abonamentowej jednego z czołowych operatorów dopiero na przełomie listopada i grudnia.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby jak najszybciej dowiedzieć się o premierze i cenach iPhone’a 6s/6s Plus w Polsce.

Czytaj też: 

Źródło: iMagazine

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: