iPhone 6s i 6s Plus w Orange, Play i T-Mobile Polska już 9 października

Tomek Czech   29 września 2015

play-iphone-6s

Marcin Gruszka (vel @RzecznikPlay) już go ma, ale swojego nie odda. Dlatego poinformował na Twitterze, że iPhone 6s/6s Plus z abonamentem w Play będzie dostępny dla wszystkich od 9 października, czyli już od dnia oficjalnej premiery nowych iPhone’ów w Polsce. Tego samego dnia iPhone’y 6s i 6s Plus pojawią się w Orange i T-Mobile.

Żaden z operatorów nie podał jeszcze cennika, ani innych szczegółów nowej oferty.

Rzecznik Play poinformował jedynie, że nie będzie sprzedaży nocnej.

Oficjalne ceny nowych iPhone’ów w “wolnej sprzedaży” nie są jeszcze znane. Nieoficjalnie wiadomo, że mają być takie, jak ceny  zeszłorocznych modeli. Ale prawdopodobna jest też podwyżka, jaka miała miejsce w wielu miejscach na świecie, m.in. w Niemczech i Francji.

My po iPhone’a 6s wybraliśmy się w zeszłym tygodniu do Berlina. Sprawdź nasze pierwsze wrażenia.

Tutaj zobaczysz, jak działa 3D Touch, a tutaj obejrzysz nasze pierwsze „żywe zdjęcia”.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby jak najszybciej dowiedzieć się o oficjalnych cenach iPhone’a 6s/6s Plus w Polsce.

Czytaj też: 

Zdjęcie: Play

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: