iPad Air 3 z czterema głośnikami i lampą błyskową?

Tomek Czech   26 stycznia 2016

ipad-air-3-plans

W poprzednim roku Apple wprowadziło na rynek iPada Pro oraz nowy model iPada mini, odświeżenia nie doczekała się jednak linia Air. Zdaniem 9to5Mac firma z Cupertino pracuje już nad iPadem Air 3 i wiele wskazuje na to, że jego premiera może odbyć się już w marcu.

Francuska strona NowhereElse, na której w przeszłości wielokrotnie pojawiały się zdjęcia nowych produktów Apple jeszcze przed ich premierą, tym razem opublikowała plan schematyczny nowego 9,7-calowego iPada, który ma być właśnie iPadem Air 3.

Z rysunku wynika, że jeśli chodzi o wygląd, nowy Air ma być pomniejszoną wersją iPada Pro. Tak jak on, ma być również wyposażony w cztery głośniki – po dwa w górnej i dolnej części obudowy.

Jeśli schemat okaże się prawdziwy, iPad Air 3 będzie również posiadał lampę błyskową umiejscowioną z tyłu obudowy.

Autor publikacji nie był jednak w stanie potwierdzić w 100% prawdziwości materiałów, do których udało mu się dotrzeć.

Obok iPada Air 3, na marcowym evencie Apple może też zaprezentować 4-calowego iPhone’a 5se oraz nowe kolory i paski dla Apple Watcha.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

Źródło: NowhereElse, za 9to5Mac

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: