Festiwal Technologiczny za nami – jak wyszło połączenie 14 ścieżek tematycznych na 4Developers?

Redakcja   29 kwietnia 2016

4developers_2016_2

Informacja prasowa | Patronat medialny

Tegoroczna edycja 4Developers z pewnością była wyjątkowa – pierwszy raz odbyła się pod szyldem Festiwalu Technologicznego, zyskując miano największego takiego wydarzenia w Polsce. Po raz kolejny event brawurowo pobił własne rekordy, a to wystarczający dowód na to, jak duże znaczenie ma dla polskiego środowiska IT. 4Developers 2016 to 14 ścieżek, niemal 1300 uczestników, 116 prezentacji i mnóstwo entuzjazmu!

berrolia

Źródłem sukcesu są ludzie

Interdyscyplinarności i wielopoziomowość 4Developers to z pewnością ogromna zaleta, a jednak główne zasługi należą się przede wszystkim osobom zaangażowanym w stworzenie tak bogatej i wartościowej treści wydarzenia. Sławomir Sobótka i Mariusz Gil to prelegenci, którzy najbardziej utkwili w pamięci uczestników. Wysoko oceniono też wykłady Macieja Aniserowicza, Tomasza Kopacza, Tomasza Nurkiewicza oraz Konrada Kokosa.

4developers_2016_44

Wiedza i kontakty – to liczy się najbardziej

Chęć nauczenia się czegoś nowego była najczęstszym powodem, dla którego uczestnicy decydowali się na udział w 4Developers. Jakie tematy cieszyły się największym powodzeniem? Królowały ścieżki Java, PHP i UX, a najlepszymi prezentacjami okazały się “Javascript+Java=Typescript”, “Data oriented architecture” i “Nie koduj, pisz prozę!”.

Jednak nie zapominajmy, że Festiwal to miejsce spotkań dla całych społeczności IT, dlatego dla tak wielu osób liczyła się możliwość poznania innych specjalistów i nawiązania kontaktów. Na pewno pomogło im niezapomniane Before Party w gamepubie Level Up, na którym bawiło się aż 130 osób!

Jak uczestnicy bawili się na samym Festiwalu można obejrzeć dzięki wideorelacji z 4Developers 2016.

4developers_2016_88

Szykujcie się do kolejnej edycji

Będzie jeszcze ciekawiej, intensywniej i równie interdyscyplinarnie! Zdecydowana większość uczestników zadeklarowała udział w kolejnej edycji 4Developers, a to zobowiązuje – organizatorzy zadbają o to, by ich nie zawieść i zapewnić im tak samo różnorodną agendę, wysokiej jakości wykłady i przygotować jeszcze więcej niespodzianek.

Już teraz możecie skorzystać z wyjątkowej okazji w ramach prerejestracji. Dla wszystkich, którzy już teraz wstępnie zapiszą się na 4Developers 2017, organizatorzy przygotowali specjalną promocję na wejściówki – 2 za 1!

Formularz zapisowy można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Twoje poszukiwania maski idealnej właśnie dobiegły końca

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: