Szybkość działania iOS 9.3.2 na iPhonie 4S/5/5s/6/6s (wideo)

Tomek Czech   17 maja 2016

ios-9-3-2-iphone

Pojawienie się nowej wersji iOS za każdym razem wzbudza u użytkowników iPhone’ów obawę o to, czy ich urządzenie nie zwolni po zainstalowaniu nowego sytemu operacyjnego. Nie inaczej było po wczorajszej premierze iOS 9.3.2. Dlatego tradycyjnie udostępniamy filmiki nagrane przez iAppleBytes, na których możecie zobaczyć porównanie szybkości działania iPhone’a 4S/5/5s/6 z zainstalowaną poprzednią (iOS 9.3.1) oraz najnowszą (iOS 9.3.2) wersją mobilnego OSu od Apple.

berrolia

Nowe wersje iOS już od dawna raczej nie spowalniają starszych urządzeń (ba, czasem je nawet przyspieszają), nie inaczej jest tym razem. Dzięki poniższym filmikom macie okazję przekonać się o tym na własne oczy.

iPhone 4S

iPhone 5

iPhone 5s

iPhone 6

iPhone 6s

Na kanale iAppleBytes znajdziecie też porównanie szybkości działania najnowszego iOS z iOS 8.4.1 na iPhonie 4S, 5 i 5s, a nawet z iOS 7.1.2 na iPhonie 4S.

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: