Apple udostępnia iOS 9.3.3 beta 1

Tomek Czech   23 maja 2016

ios-9-3-3

Tydzień po udostępnieniu finalnej wersji iOS 9.3.2, Apple oddało przed chwilą w ręce deweloperów pierwszą betę iOS 9.3.3, która najprawdopodobniej zawiera jedynie drobne ulepszenia i poprawki błędów, w tym błąd aktualizacji do nowej wersji iOS, z którym spotkali się niektórzy użytkownicy 9,7-calowego iPada Pro. (Aktualizacja: okazuje się, że pierwsza beta iOS 9.3.3 nie jest jeszcze dostępna dla 9,7-calowego iPada Pro, co wskazuje na to, że Apple nie uporało się jeszcze z problemem błędu aktualizacji nowego Pro do najnowszej wersji iOS.)

Damy Wam znać, jeśli znajdziemy jakieś większe zmiany lub nowe funkcje.

berrolia

Udostępniony w marcu iOS 9.3 przyniósł użytkownikom iPhone’ów i iPadów tryb nocny (Night Shif), możliwość zabezpieczania systemowych notatek hasłem, nowe skróty 3D Touch oraz kilka innych, ciekawych ulepszeń.

Zobacz wszystkie nowe funkcje iOS 9.3.  

Podczas czerwcowej konferencji deweloperskiej WWDC spodziewana jest prezentacja najnowszej odsłony mobilnego systemu operacyjnego od Apple – iOS 10.

Więcej o iOS 9.3:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: