Jak oglądać Rio 2016 na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV

Tomek Czech   6 sierpnia 2016

rio-2016-apple

Nocna ceremonia otwarcia oficjalnie zainaugurowała Igrzyska Olimpijskie Rio 2016. Wyłączność na pokazywanie transmisji z Brazylii ma w Polsce Telewizja Polska, co – nieco paradoksalnie – czyni śledzenie online zmagań olimpijczyków i olimpijek łatwiejszym. I całkowicie darmowym.

Zobacz, jak oglądać transmisje na żywo na urządzeniach Apple.

berrolia

iPhone/iPad

Oglądamy w bezpłatnej aplikacji TVP Stream.

W zakładce “Na żywo” dostępne są przekazy z wszystkich rozgrywanych obecnie zawodów. W zakładce “Wideo” znajdziemy krótkie relacje filmowe podsumowujące najważniejsze wydarzenia z Rio.

rio-iphone

Mac

Oglądamy w przeglądarce na sport.tvp.pl. Oprócz transmisji wszystkich zawodów na żywo, znajdziemy też program kolejnych transmisji i przegląd najważniejszych wydarzeń z Rio.

rio2016-tvp

Apple TV

TVP Stream nie jest niestety dostępna na Apple TV, więc żeby oglądać zmagania olimpijskie na dużym ekranie będziemy musieli streamować obraz z Maca lub iPhone’a/iPada używając funkcji AirPlay.

rio-apple-tv

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: