Czarny iPhone 7 na pierwszym zdjęciu?

Tomek Czech   7 sierpnia 2016

iphone-7-czarny_2

Słyszeliśmy już, że iPhone 7 może być dostępny w kolorze gwiezdnej czerni (space black), ale do sieci nie wyciekło żadne zdjęcie obudowy takiego modelu. Aż do dzisiaj, kiedy takie zdjęcie opublikowano na Twitterze na profilu @The_Malignant, który już wiele razy dał się poznać jako wiarygodne źródło informacji o nadchodzących modelach topowych smartfonów.

berrolia

Z zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się zdjęcia przycisku wyciszania i tacki na kartę SIM w kolorze gwiezdnej czerni. Dzisiaj @OnLeaks opublikowało kolejne zdjęcia czarnych tacek.

@The_Malignant twierdzi też, że nowy iPhone nie będzie posiadał szkła Gorilla Glass 5, w które wyposażone jest najnowszy smartfon Samsunga – Galaxy Note 7.

Pierwsze pogłoski o czarnym iPhonie 7 pojawiły się w czerwcu na stronie MacOtakara. Potem doniesienia te powtórzył Shai Mizrachi, izraelski dziennikarz zajmujący się nowymi technologiami, który twierdził, że widział zdjęcie obudowy nowego iPhone’a w kolorze czarnym.

Na podstawie tych informacji Martin Hajek stworzył projekt iPhone 7 w kolorze gwiezdnej czerni z nowym przyciskiem Home i czarnymi słuchawkami Lightning.

iphone-7-czarny_09

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest w pierwszej połowie września.

Zobacz wideo, które rzekomo przedstawia działający prototyp nowego iPhone’a.

Pozostałe doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: The Malignant

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: