Czarny iPhone 7? Nowe przecieki mogą potwierdzać pojawienie się iPhone’a w kolorze gwiezdnej czerni

Tomek Czech   1 sierpnia 2016

iphone-7-gwiezdna-czern-mute-ftr

Słyszeliśmy już wiele pogłosek o tym, że iPhone 7 może być dostępny w kolorze gwiezdnej czerni. Kolejnym potwierdzeniem tych doniesień mogą być zdjęcia opublikowane dzisiaj przez znanego łowcę przecieków Steve’a Hemmerstoffera, redaktora strony NowhereElse. Znalezione na Weibo zdjęcia mają przedstawiać przełącznik wyciszania oraz gniazdo karty SIM w kolorze space black, mogące być komponentami nowego modelu iPhone’a, którego premiera spodziewana jest już w przyszłym miesiącu.

berrolia

Sam Hemmerstoffer przypomina jednak, że takie części są bardzo łatwe do podrobienia, więc – jak zwykle – do nowych zdjęć powinniśmy podchodzić z odpowiednią rezerwą.

Pierwsze informacje o czarnym iPhonie 7 pojawiły się w pod koniec czerwca na japońskiej stronie MacOtakara. Potem pogłoski te powtórzył Shai Mizrachi, izraelski dziennikarz zajmujący się nowymi technologiami, który twierdził, że widział zdjęcie fragmentu tylnego panelu nowego iPhone’a w kolorze czarnym.

Na podstawie tych doniesień, Martin Hajek stworzył projekt iPhone 7 w kolorze gwiezdnej czerni z nowym przyciskiem Home i czarnymi słuchawkami Lightning.

iphone-7-czarny_02

Pozostałe doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Steve Hemmerstoffer (Twitter)

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: