iPhone 7 Plus z baterią 3100 mAh i 256 GB pamięci?

Marek Twejn   4 stycznia 2016

iphone-7-concept-2

Według chińskiego bloga MyDrivers, iPhone 7 Plus, którego premiera odbędzie najprawdopodobniej jesienią tego roku, będzie wyposażony w baterię o pojemności 3100 mAh i będzie dostępny również w wersji 256 GB. Informacja to ma tradycyjnie pochodzić ze źródeł u azjatyckich dostawców komponentów do sprzętu Apple.

berrolia

Mimo, że ostatnio Apple zmniejszyło pojemność baterii iPhone’ów w porównaniu z modelami zeszłorocznymi – z 2915 mAh w iPhonie 6 Plus do 2750 mAh w iPhonie 6s Plus – ponowne jej zwiększenie w tym roku nie jest wykluczone. Bateria 3100 mAh mogłaby wydłużyć czas korzystania z telefonu o około 10%, o ile zasadniczo nie zmieni się energochłonność iOS 10 oraz nowych komponentów iPhone’a, jak procesor, chipy komunikacji bezprzewodowej, anteny, itd.

Wyposażenie iPhone’a w 256 GB pamięci masowej wydaje się trochę mniej prawodobodobne, zwłaszcza, że według chińskiej strony, w takiej wersji dostępny byłby jedynie 5,5-calowy iPhone 7 Plus – do tej pory Apple starało się utrzymać niemal identyczną specyfikację obu modeli iPhone’ów. Firma z Cupertino bardzo niechętnie zwiększała też ilość dostępnej pamięci w kolejnych iPhone’ach. Bardziej prawdopodobne niż dodanie wersji 256 GB wydaje się zrezygnowanie z wersji 16 GB.

Według wcześniejszych doniesień, iPhone 7 może być wodoodporny, wyposażony w Touch ID wbudowane w ekran, złącze USB-C oraz technologię „multi-Force Touch”. Model 7 Plus miałby posiadać 3 GB RAM. Apple testuje też podobno nową technologię ładowania bezprzewodowego oraz ekrany AMOLED, które trafić mają do iPhone’ów w 2018 r.

Wszystkie plotki na temat iPhone’a 7 znajdziesz tutaj.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Przeczytaj też:

Źródło: MyDrivers, za 9to5Mac

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: