iPhone 7 z dołączonymi słuchawkami Bluetooth?

Tomek Czech   5 stycznia 2016

sluchawki-bezprzewodowe-apple

Kolejne publikacje potwierdzają krążącą od kilku tygodni plotkę, że iPhone 7 nie będzie wyposażony w gniazdo słuchawek mini-jack. Tym razem informację taką podała chińska strona Anzhou, dodając, że od tego roku w pudełku z nowym iPhonem znajdziemy również bezprzewodowe słuchawki od Apple.

berrolia

Z iPhonem bez standardowego gniazda słuchawek 3,5 mm moglibyśmy używać trzech rodzajów słuchawek (dokładnie tak, jak teraz): wyposażonych w złącze Lightning, wyposażonych w złącze mini-jack, które podpinalibyśmy do portu Lightning przez specjalny adapter oraz bezprzewodowych.

Pojawiają się też plotki, że wraz z kolejnym modelem iPhone’a Apple zrezygnuje z portu Lighting na rzecz gniazda USB-C.

Pozbycie się gniazda słuchawek mini-jack ma pozwolić firmie z Cupertino jeszcze bardziej “odchudzić” iPhone’a oraz zyskać dodatkową przestrzeń wewnątrz telefonu.

W ofercie Apple już teraz znajdziemy kilka modeli słuchawek bezprzewodowych, nadal sprzedawanych jednak pod marką Beats.

Według wcześniejszych informacji, iPhone 7, którego premiera spodziewana jest jesienią tego roku, może być wodoodporny, wyposażony w czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran, port USB-C oraz technologię multi-Force Touch. iPhone 7 Plus miałby posiadać 3 GB RAM. Apple testuje też podobno nową technologię ładowania bezprzewodowego oraz ekrany AMOLED, które mogłyby trafić do iPhone’ów w 2018 r.

Wszystkie plotki na temat iPhone’a 7 znajdziesz tutaj.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Przeczytaj też:

Źródło: Anzhou, za 9to5Mac

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: