iPhone 7 z 256 GB pamięci?

Marek Twejn   16 marca 2016

sandisk-256-gb

Już na początku tego roku chiński blog MyDrivers donosił, że iPhone 7 Plus ma być dostępny również w wersji 256 GB. Dzisiaj włoska strona HDBlog opublikowała zdjęcia przedstawiające dysk flash o pojemności 256 GB wyprodukowany przez SanDisk. Zdjęcia zostały najprawdopodobniej zrobione w jednej z chińskich fabryk zajmujących się produkcją komponentów do urządzeń mobilnych.

Jako że SanDisk jest jednym z największych (obok Samsunga, Toshiby i SK Hynix) dostawców pamięci flash do produktów Apple, bardzo prawdopodobne jest, że nowy dysk o pojemności 256 GB trafi do nowych modeli iPhone’ów i iPadów. Według autorów strony HDBlog mógłby być on zastosowany nie tylko w iPhonie 7, ale również w nowym, 9,7-calowy iPadzie (Pro/Air 3), którego premiera spodziewana jest już w poniedziałek.

Prawdopodobieństwo, że nowy dysk trafi do iPhone’a jest tym większe, że jest on mniejszy od obecnego dysku SanDisk o pojemności 64 GB, co pokazuje kolejne zdjęcie.

sandisk-64-256-gb

Mniejszy dysk mógłby być kolejnym elementem pozwalającym “odchudzić” iPhone’a 7 (według ostatnich doniesień ma on być prawie 1 mm cieńszy od iPhone’a 6s) i dodać do niego większą baterię (w modelu 7 Plus miałaby to być bateria o pojemności 3100 mAh).

Inne plotki na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

lapa-backpack

Źródło: HDBlog, za MacRumors

Z miłości do Apple

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: